Zeytinyağlı reçetelerin adresi: BEE
google-plus09 Mart 2018 Cuma 13:55 (34245)
Birbirinden özel zeytinyağlılar ile haftanın altı gününü lezzetlendiren BEE, benzersiz tatlar denemek isteyen herkesi Reşitpaşa’ya davet ediyor.
Zeytinyağlı reçetelerin adresi: BEE

BEE eat.play.love, birbirinden leziz reçeteleri ile farklı tatlar denemek isteyenlerin uğrak noktalarından olmaya aday. Özellikle zeytinyağlı menüsüyle bir adım öne çıkan BEE’de, semt pazarından temin edilen yerel, mevsimsel ve taze ürünlerle hazırlanan tarifler misafirlerin hem damaklarına hem de gözlerine hitap ediyor.

Çıtır kinoalı tabuleden yaban mersinli fırınlanmış kök sebzelere…

BEE, çocuklara eğitici ve eğlendirici aktivitelerle keyifli vakit geçirme şansı sunarken, ailelerinin yanı sıra yeni tatlar deneyimlemek isteyen herkesi günün her saatini lezzetlendirebilecek özenle hazırlanan menüsü ile karşılıyor. Sağlıklı, değişken ve modern mutfakların en iyi örneklerinin leziz dokunuşlarla yeniden yorumlanarak sunulduğu menüde salatalardan kinoalı, pancarlı, balkabaklı, pırasalı mücver çeşitlerine, birbirinden farklı soslarla hazırlanmış fırın sebzelerden füme somonlu avokadolu brucchettalara, çıtır kinoalı tabuleden Acem cacığa kadar birçok özgün tat yer alıyor.

Salı günleri hariç haftanın altı gününü lezzetle buluşturan BEE’de hafta sonları ise 09.00 - 14.00’a saatleri arasında kendine özgü ve farklı seçenekler sunan serpme kahvaltı bulunuyor.

Yorumlar
En Çok Okunan Haberler