Ormanada'nın yeni lezzet adresi
google-plus12 Aralık 2014 Cuma 00:00 (2193)
Jale Balcı’nın Lokanta Farina adıyla kapılarını açtığı mekan, farklı ambiyansı ve lezzetleri ile Ormanada ve Zekeriyaköy bölgesinin çok özel buluşma noktalarından biri olarak hizmet vermeye başladı.
Ormanada'nın yeni lezzet adresiJale Balcı’nın Lokanta Farina adıyla kapılarını açtığı mekan, farklı ambiyansı ve lezzetleri ile Ormanada ve Zekeriyaköy bölgesinin çok özel buluşma noktalarından biri olarak hizmet vermeye başladı.

Yemeyi bir kültür olarak konumlandıran Lokanta Farina, Zekeriyaköy sakinleri için devamlı değişen ve yeni tatlar geliştiren bir mekan olarak lezzet dolu bir buluşma noktası olma özelliği taşıyor.

Türk damak tadını özgün çizgisiyle birleştiren Lokanta Farina, lezzetlerini keyifli sohbetlerin ve tatların bir arada yaşandığı modern bir mekanda sunuyor. Zengin mönüsünün yanı sıra dekorasyonuyla da dikkat çeken mekan, mimar Zehra Uçarın imzasını taşıyor.

Ormanada’nın doğayla iç içe lokasyonunda teras ve geniş bir bahçesi de olan Farina, hafta sonları barbekü partileri ve özellikle akşam saatlerinde ‘Happy Hour’ ve Punch Saatleri’ gibi özel etkinlik ve davetler için de hazırlanıyor. Canlı müziğin eşlik ettiği gece davetlerinde atıştırmalık lezzetler yine Lokanta Farina’da hazırlanıyor.

Kendine özgü incelikteki servis anlayışı, farklı mönüsü, Ormanada’ya özgü atmosferi ile dikkat çeken Lokanta Farina, Zekeriyaköy’ün vazgeçilmez lezzet duraklarından biri olacak.

Yorumlar
En Çok Okunan Haberler