Möevenpick'te açık büfe şenliği!
google-plus20 Ocak 2015 Salı 00:00 (1548)
Margaux Restaurant'ta 12:00-15:00 saatleri arasında açık büfe öğle yemeği keyfini Mövenpick Hotel Izmir farkıyla yaşayın.
Möevenpick'te açık büfe şenliği!Margaux Restaurant'ta 12:00-15:00 saatleri arasında açık büfe öğle yemeği keyfini Mövenpick Hotel Izmir farkıyla yaşayın.

İzmir'in tam kalbinde bulunan Margaux Restaurant, seçkin ve konforlu ortamı ile güzel bir öğle yemeği ve iyi bir sohbet için en ideal adres. Diyet ürünlerden doğal lezzetlere, en taze meyvelerden organik sebzelere ve farklı damak zevklerine hitap eden seçenekleri ile öğle yemeklerinize fark katacak olan Margaux Restaurant, hafta içi her gün sizleri bekliyor.

Salata büfesi, zeytinyağlı ve meze çeşitleri, günün çorbası, et, tavuk ve balık seçeneklerinden oluşan et büfesi, kendi fırınımızdan çıkan ekmek çeşitleri, tatlı ve meyve büfesinden oluşan açık büfe öğle yemeği kişi başı KDV dahil sadece 39 TL. Margaux Restaurant’ın mutfağından çıkan leziz spesiyaller ile öğle aralarınızı keyifli bir molaya çevirebilir; bir ziyafete dönüştürebilirsiniz. Executive Şef Murat Yıldız ve ekibi, sizleri sıradan bir iş gününü cazip hale getirecek bir öğle yemeğinde ağırlamak için bekliyor.

Öğle aralarınızı keyifli bir molaya dönüştürmek için 0232 488 14 14'den Mövenpick Hotel Izmir'i arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yorumlar
En Çok Okunan Haberler