Lezzetli iftarlar, tatlı nağmeler
google-plus22 Mayıs 2017 Pazartesi 23:46 (33287)
Mövenpick Hotel Izmir’de lezzetli iftar sofraları
Lezzetli iftarlar, tatlı nağmelerSevdiklerinizle paylaştığınız renkli iftar sofraları, Ramazan ayının en keyifli anlarından biridir..

Mövenpick Hotel Izmir, 27 Mayıs-24 Haziran tarihleri arasında otelin lobisinde yer alan ve şehir manzarasıyla misafirlerini büyüleyen Margaux Restaurant’ta, Türk ve Osmanlı mutfağının birbirinden özel tatlarını Ramazan boyunca her akşam kurulacak açık büfe iftar sofrasıyla misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Deneyimli Başaşçı Murat Yıldız ve ekibinin zengin iftariyelikler, zeytinyağlılar ve tatlılarla  donattığı açık büfenin yanında, Medine hurmasından, Anadolu’nun en lezzetli peynirlerine, Kayseri pastırmasından, ev yapımı reçellere zengin iftariyeliklerle donatılacak büfede; geleneksel Türk ve Arap mezelerinin en güzel örnekleri, Ege’nin gözbebeği zeytinyağlı çeşitleri ve özenle hazırlanmış yöresel çorbalar, börekler, saray yemekleri gibi seçme lezzetler yer alacak.

Birbirinden lezzetli tatlı çeşitleri ve sonrasında yudumlayacağınız demleme çay ile yorgunluğunuzu unutup ramazan ayının keyfini yaşayacaksınız. Mövenpick Hotel Izmir iftar büfesi kişi başı KDV dahil 82 TL…

Rezervasyon için: 488 14 24/25 

Yorumlar
En Çok Okunan Haberler