Kanatçı Hüso, sezona hızlı başladı
google-plus30 Ocak 2015 Cuma 00:00 (3063)
Kanatçı Hüso, müşterilerine sunduğu eşsiz lezzetler ve hizmet kalitesi ile her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmayı başarıyor.
Kanatçı Hüso, sezona hızlı başladıKanatçı Hüso, müşterilerine sunduğu lezzetler ve hizmetiile her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmayı başarıyor.


Kendine has özel soslarıyla beyaz ve kırmızı et ızgara çeşitleriyle Çeşme Otobanı altı, Balçova Tansaş servis yolu üzerinde 10 yıldan bu yana hizmet veren Kanatçı Hüso, hayata geçireceği yeniliklerle hareketli bir sezona imza atmaya hazırlanıyor. İzmir’de lezzet tutkunlarının ilk akla gelen adreslerinden biri olduklarını belirten işletme sahibi Hüseyin Yıldız, “Kentimize ilk kanatçı restoranının kazandıran kuruluş olarak uzun yıllardan bu yana kızkardeşim Ayla Yıldız ve oğlum İsmail Yıldız ile birlikte başarıyla hizmet veriyoruz. Bu başarımızda kaliteden ödün vermeyen anlayışımız, işimizi severek yapmamız ve ailecek işin başında olmamız en büyük etken. Hijyen, lezzet ve kalite bizim için çok önemli. İzmir’de bir ilki başlatan firma olmanın avantajına sahibiz. Tavuk kanadından son derece leziz ürünlerin farklı sunumlarının yanı sıra zengin ızgara ve menü çeşitlerimizle tüm damak zevklerine hitap ediyoruz” şeklinde konuştu.

HAFTADA İKİ GÜN CANLI MÜZİK

Müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine evlere paket servisi ile Cuma Cumartesi olmak üzere haftada iki gün canlı müziğe başladıklarını sözlerine ekleyen Hüseyin Yıldız, “Bu sezon oldukça iddialıyız. Türk Sanat Müziği’nin İzmir’deki en sevilen ismi Ahmet Özkan ve orkestrası Cuma Cumartesi günleri en sevilen şarkıları ve fasıl müziği eşliğinde konuklarımıza unutulmaz bir atmosfer yaşatacak. Evlere paket servis içinse müşterilerimizden yoğun istek geliyordu, biz de duyarsız kalamadık. Doyumsuz tatlarımızı istedikleri her an onlara ulaştırabilmek için bu uygulamayı da Nisan ayı itibari ile başlatacağız. Özellikle yaz mevsiminde 500 kişilik dış mekanımızda “Ayışığı Kırbahçesi” olarak düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonlara ev sahipliği yaptık. Bu sezon için de rezervasyonlarımız yoğun bir şekilde sürüyor. Yaz kış özel gün ve gecelerin en keyifli mekanı olmaya devam edeceğiz. Sevgililer günü için de yine çok özel bir menü ve programla şömineli salonumuzda müşterilerimize unutulmaz bir sevgililer günü yaşatmaya hazırlanıyoruz” dedi.

Yorumlar
En Çok Okunan Haberler