Dünya mutfakları Grand Prestige’de
google-plus16 Eylül 2015 Çarşamba 12:00 (1417)
Manavgat/Side’de, Sorgun ormanları ve Titreyengöl arasında yer alan Grand Prestige Hotel&Spa, eşsiz konumunun yanı sıra Dünya mutfaklarından lezzetleri bir arada sunmasıyla da farklılaşıyor.
Dünya mutfakları Grand Prestige’de

Manavgat/Side’de, Sorgun ormanları ve Titreyengöl arasında yer alan Grand Prestige Hotel&Spa, eşsiz konumunun yanı sıra Dünya mutfaklarından lezzetleri bir arada sunmasıyla da farklılaşıyor.  Grand Prestige Hotel&Spa, tüm öğünlerde açık büfe hizmeti ve A’la Carte restoranlarında dünya mutfaklarından lezzetleri derleyerek hazırladığı menüleriyle göze ve damağa aynı anda hitap ediyor.


İtalyan lezzetleri ufkunuzu açıyor

Doğayla iç içe göl kenarı yürüyüşleri yapabileceğiniz ve sıcak kumların enerjisiyle rahatlayabileceğiniz, yeşilliklerle çevrili Grand Prestige Hotel&Spa, açılan iştahlara birbirinden lezzetli menüleriyle karşılık veriyor. Pizzaları, makarnaları ve tiramisularıyla İtalyan mutfağının en özel lezzetlerinin sunulduğu menüler İtalya havasını Antalya’ya taşıyor.


Osmanlı mutfağının en özel lezzetleriyle tarihte yolculuk

Geleneğine bağlı ve kendi mutfağından vazgeçemeyen misafirleri için Saray mutfağı sunan Grand Prestige Hotel&Spa, denemediği lezzetleri tatmak isteyenler ve Osmanlı mutfağını yakından tanımak isteyen misafirleri için Osmanlı mutfağının en özel ve belirleyici yemeklerini menülerine taşıyor.

Meksika mutfağıyla tanışma imkanı

Yumuşacık tortilladan yapılmış tavuklu ve etli quesadillası, tacoları, özel baharatlı fajitası ile Meksika mutfağının hafızalarda yer eden lezzetlerinin bir arada sunulduğu Meksika yemekleri, henüz denememiş olanları Meksika rüzgarına çağırıyor.

Doğasıyla gözünüze, dinginliğiyle ruhunuza hitap eden Grand Prestige Hotel&Spa yemekleriyle de kalbinizi çalmaya aday.


Adres: Titreyengöl 07600 Manavgat – Antalya – Türkiye

Telefon: 444 24 65

Yorumlar
En Çok Okunan Haberler