Baydöner İzmir’de 2 Şube Daha Açtı
google-plus03 Aralık 2015 Perşembe 11:47 (1620)
Hızlı büyümesiyle dikkat çeken Baydöner Toplamda 102 şubeye ulaştı.
Baydöner İzmir’de 2 Şube Daha Açtı

 Türkiye’nin en yaygın döner restoran zinciri olan Baydöner, Mavibahçe ve Point Bornova olmak üzere İzmir’de iki İskender şubesi daha açtığını duyurdu. Modernize edilmiş yeni konseptiyle misafirlerini şık bir atmosferde ağırlamaya hazırlanan Baydöner İskender, İzmirli döner severlerle buluşmaya devam ediyor.

  

Mavibahçe Baydöner İskender şubesinin toplamda 180 kişi kapasitesi ve Point Bornova şubesinin ise toplamda 190 kişi kapasitesi bulunuyor. Baydöner İskender, geleneksel iskender lezzetinin keyfini eşsiz bir tatta yaşamak isteyen herkesin vazgeçilmez adresi oldu.

2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescilleyen Baydöner, Yurtdışında da Türk dönerini hakkıyla temsil ediyor. 2012 yılında Dubai’de Dünya Endevour Girişimcisi seçilen Baydöner, 2014 yılı Şubat ayında Ernst and Young’ın dünya genelinde düzenlediği girişimcilik yarışmasında “Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü. 2014 yılında, Avrupa’nın en prestijli ödül programı olarak kabul edilen European Business Awards ’ta yarışarak Türkiye’nin ulusal şampiyonu seçildi. Ayrıca Baydöner 60 ülkede 145’ten fazla şehirde düzenlenen 2014 EY Entrepreneur Of The Year ile Monte Carlo’da Türkiye’yi temsil etti.


Yorumlar
En Çok Okunan Haberler