AYTB BAŞKANI ÇONDUR OLDU
google-plus13 Ekim 2017 Cuma 11:21 (1817)
Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur oldu. Bosnalı geçtiğimiz günlerde görevi bırakmıştı. İşte yeni yönetim....

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine geçtiğimiz günlerde veda eden Adnan Bosnalı’nın görevden ayrılmasının ardından,  Yönetim Kurulu Toplantısında gizli oy açık tasnif usulü ile yapılan oylama sonucu Fevzi Çondur, Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.


Adnan Bosnalı’dan boşalan göreve Nisan 2018’e kadar  Fevzi Çondur  Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu  Başkanlık görevini yürütecek, Yapılan seçimde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı Görevine Cengiz Ülgen, Sayman Üyelik görevine ise Yakup Er seçildi.

Adnan Bosnalı’dan  boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine ise  Mustafa Akdam  getirildi. Mustafa Akdam, Yönetim Kurulu Toplantısına katılarak, Başkan, Başkan Yardımcısı ve Sayman Üye seçiminde oy kullandı.


Aydın Ticaret Borsası’nın Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor.

Fevzi Çondur Yönetim Kurulu Başkanı

Cengiz Ülgen Yönetim Krl. Bşk Yrd.

Yakup Er Yönetim Kurulu Üyesi/Sayman Üye

Abdülkadir Yıldız Yönetim Kurulu Üyesi

Mustafa Akdam Yönetim Kurulu Üyesi  

 

YENİ BAŞKAN ÇONDUR KİMDİR?

 

Doğum Yeri ve Yılı               :Germencik  – 1980

Öğrenim Durumu                 :Ege Üniversitesi Tarım Ekonomisi

Mesleği                                   :Zeytinyağı ticareti, mısır kurutma, pamuk-çırçır

 (Çondur Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.)

İş Hayatı                                :2000 yılında ticari hayatına başladı. İlk olarak 2005 yılında yapılan borsa seçimlerinde meclis üyeliğine seçilerek göreve başladı. Meclis Başkan Vekili ve Hesapları İnceleme Komisyonu Üyeliği yaptı. 2009 yılı Ocak ayında yapılan seçim sonucunda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına ve Borsa Laboratuvarı Yönetim Kurulu Başkanlığı  görevlerini yürüttü.

Yorumlar
En Çok Okunan Haberler