Zeytinyağlı sabunun 7 faydası
google-plus21 Nisan 2016 Perşembe 13:21 (6035)
Sağlık kaynağı zeytinyağından üretilen sabunlar strese ve kronik birçok rahatsızlığa şifa saçıyor.
Zeytinyağlı sabunun 7 faydası Sağlık kaynağı zeytinyağından üretilen sabunlar strese ve kronik birçok rahatsızlığa şifa saçıyor.

 

İşte zeytinyağlı sabunların faydaları…

 

1- Organik üretilen zeytinyağlı sabunlar içeriğindeki E vitamini ve pek çok mineral sayesinde saç ve cilt güzelliği için birebir.

 

2- Şaçın zeytinyağlı sabunla yıkanması ve iyice durulanması, saç kök hücrelerinin daha da güçlenmesini ve saçın dökülmesini engelliyor.

 

3- Cildin gözeneklerini açan ve daha parlak gözükmesini sağlayan zeytinyağlı sabunlar genç kalmak isteyenler için ideal bir bakım ürünüdür.

 

4- Zeytinyağlı sabunlarda kimyasal içerikli maddeler bulunmaması, ürünü cilt için ideal hale getiriyor. Hatta bebekler üzerinde de kullanılabilecek sağlıklı formüle sahip zeytinyağlı sabunlar, cildin yaşlanmasını geciktiriyor.

 

5- Zeytinyağlı sabunlar, sivilcelerinden şikayet edenler için ideal ürünler arasında... İçeriğindeki E, D ve K vitaminleriyle ciltte yer edinmiş kusurları kapatan zeytinyağlı sabunlar, sivilcelerin kısa sürede çözülmesini ve yok olmasını imkan tanıyor.

 

6- Zeytinyağlı sabun egzama, mantar, pişik, silik gibi ciltte bulunan rahatsızlıkların hepsine en doğal çözüm olarak uzun yıllardır kullanılıyor.


7- İçerisindeki rahatlatıcı etkileri nedeniyle stres yaşayanlar içinde önemli bir meditasyon ürünüdür. 

Yorumlar
En Çok Okunan Haberler