Argan ve Zeytinyağlı Onarım
google-plus26 Ekim 2016 Çarşamba 16:09 (1765)
Zeytinyağlı Şampuan, içeriğindeki argan yağı ile saçlarınızı nemlendirerek daha parlak ve canlı görünmesini sağlıyor.
Argan ve Zeytinyağlı Onarım

Genç bir cilt kadar yumuşak, taze ve bakımlı görünen saçlara sahip olmak her kadının ortak hayali. Sık işlem görmüş, zamanla elastikiyetini ve sağlığını yitiren saçlar argan ve zeytinyağının iyileştirici gücüyle yeniden canlanıyor.

Saçın uzamasını ve güçlenmesini destekleyen formülüyle saçtaki yıpranmayı gözle görülür şekilde azaltan Ashley Joy Argan ve Zeytinyağlı Şampuan, içeriğindeki argan yağı ile saçlarınızı nemlendirerek daha parlak ve canlı görünmesini sağlıyor.

Zeytinyağı ise saç uçlarının kırılmasını önlemeye yardımcı oluyor. Keratin yapının zayıflamasıyla birlikte daha kolay kırılan saçlar, argan yağının nemlendirici etkisi ve zeytinyağının kırıkları onarma gücüyle yeniden şekilleniyor.

Düzenli kullanımında saçlarınızın yeniden yapılanmasını destekleyen ürün, saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapıyor. Paraben ve parafin içermeyen şampuan tüm saç tipleri için ideal.

Kişisel bakım markanız Ashley Joy ürünlerine Harvey Nichols, Brandroom, Lidyana.com ve makyajtrendi.com’dan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
En Çok Okunan Haberler